Zahradnické práce David Vlček
Nuselská 67/497, Praha
+420 724 619 101
info@gardentime.cz

Projektování zahrad Praha a okolí

Hledáte spolehlivého architekta pro vaši zahradu? Právě jste ho našli. Zajišťujeme kompletní přestavby zahrad včetně úvodního projektování, navrhování i 3D vizualizací. Pomůžeme vám vytvořit zahradu, ve které se budete cítit dobře.

Plánování zahrady a 3D návrhy zahrad

Náš tým má zkušenosti, odbornost a neustále se zdokonalujeme a sledujeme nové trendy. Pokud spojíte své síly s námi, provedeme vás celým procesem od prvotního plánování přes přímé projektování zahrady po 3D návrh, na kterém přesně uvidíte svou vysněnou zahradu.

Abychom ale správně zanesli do plánu veškeré vaše představy, musíme nejprve poznat terén. Úkolem zahradního architekta je poznat vaši zahradu a navrhnout takové řešení, které naplní vaše přání s ohledem na okolí. Důležitý je vtisknout vaší zahradě takový charakter, který vás vystihuje, nebo kterého chcete dosáhnout.

Vytvoříme 3D grafický návrh zahrady pro vaši lepší představu

Vizualizace ve 3D vám odhalí vaši zahradu ještě před prvním kopnutím do země. Jde o skvělého pomocníka, který pomůže nám i vám zformovat si myšlenky a rozvrhnout architektonické řešení. 3D návrhy se tvoří komplexně a do nejjemnějších detailů. Svou zahradu tak budete mít možnost poznat do posledního stébla trávy.

U návrhu počítejte také s přesným odhadem rozpočtu, o kterém můžeme v průběhu spolupráce pochopitelně kdykoliv diskutovat. Projektování zahrad je podobné projektování novostaveb. Zaručujeme, že vždy najdeme nejlepší řešení pro vaše potřeby a současné možnosti.

Návrhy zahrad Praha

Jsme studio zahradní a krajinné tvorby zabývající se komplexními projektovými, poradenskými i konzultačními službami spojenými s tvorbou zahrad, parků a dalších druhů zeleně. Spojte se s nejlepšími v oboru a nechte si zpracovat a realizovat svou zahradu snů. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktní formulář

Kontakty

Tel: - +420 724 619 101


E-mail - info@gardentime.cz

Nezávazná kalkulace