Zahradnické práce David Vlček
Nuselská 67/497, Praha
+420 724 619 101
info@gardentime.cz

Návrh teras a balkónů

Zahradní architektura se zabývá také tím, jak vytvořit ideální terasy a balkony jako další dokonalý prostor vašeho domečku anebo bytu. Pokud dostanete propracovaný návrh terasy či balkonu, hravě už podle něj vykouzlíte další, i když venkovní, pokoj a příjemné místo, které bude patřit k vašemu domovu stejně tak jako třeba obývák.

Živé stěny, rostliny v nádobách

Takový návrh teras a balkonů pomáhá především s tím, aby podle něj sami majitelé obydlí nebo i profesionálové v oboru dokázali umístit do daného prostoru vhodný pěstební systém. Necháte-li si v návrhu poradit i s výběrem zajímavých nádob a rostlin a rozhodnete-li se třeba i pro živé stěny a designový venkovní nábytek, uvidíte, že díky profesionálnímu návrhu, se stane i z malého prostoru atraktivní a příjemné místo k trávení volného času. Ať už jste rádi o samotě nebo svůj čas a prostor raději sdílíte s rodinou či přáteli.

Terasa by měla být součástí návrhu zahrady

Návrh teras a balkonů je speciální disciplínou venkovní architektury, která umí s noblesou a elegancí protáhnout obytnou plochu domova i vně. Ví, jak propojit interiér s exteriérem. Umí prolomit zdi i jiné bariéry. Mimo čtyři uzavřené stěny vašeho domova pak můžete ne jen odpočívat, ale i vařit, grilovat, pořádat večírky a také si hrát s dětmi. V dnešním způsobu života, je každý takový kousek zeleně nedocenitelný.

Propojíme terasu s domem i zahradou

Díky spolupráci s naším zahradním architektem budete mít jistotu, že celý vzhled terasy nebo balkonu bude perfektně korespondovat ne jen se vzhledem budovy, ale také s vybavením interiéru. Váš domov se zkrátka otevře přírodě, protože profesionál dokáže vybrat vhodné rostliny pro slunné terasy, ale i pro ty stinné. Takové rostliny v nádobách, kterým se právě u vás bude dařit, a vy se kvůli péči o ně nebudete muset vzdát svého volného času.