Zahradnické práce David Vlček
Nuselská 67/497, Praha
+420 724 619 101
info@gardentime.cz

Údržba zeleně Praha

Všichni jsme si vědomi, že obecní zeleň je důležitou součástí charakteru každého města či obce. Pokud je zeleň dobře zakomponovaná do okolí, zcela mění ráz místa, které tak činí příjemnější pro život a malebnější na pohled. Pro potěšení a komfort všech by taková zeleň měla být dobře a pravidelně udržovaná a podle potřeby doplňovaná novými potřebnými zelenými prvky.

Obvykle do zeleně patří keře a květinové záhony, které mají reprezentativní funkci a zpříjemňují tak pobyt v ulicích ne jen stálým obyvatelům. Nedílnou součástí mnoha měst a obcí jsou ale také parky, které slouží k odpočinku a relaxaci a kde se často konají i různé akce. I ty by tedy měly být součástí intenzivně udržovaného prostoru veřejné zeleně. Zde se nejčastěji jedná o arboristické práce na stromech.

Pro města a obce, ale i firmy

Nabízíme komplexní péči o zeleň v obcích a městech. Poskytujeme návrhy, provádíme průzkumy, realizujeme samotnou údržbu a to samozřejmě i včetně komplexní péče o travnaté plochy. Údržba veřejné zeleně v Praze, ale i mimo naše hlavní město zahrnuje především úpravu ulic, parků a hřišť. Součástí naší práce je pak především výsadba dřevin podél komunikací a realizace zeleně jako takové. Součástí naší činnosti je také realizace parků a jednotlivé zahradnické práce pro města a obce.

Konkrétně městům a obcím můžeme nabídnout tyto činnosti:

  1. Realizaci celých parků nebo jejich částí
  2. Dodání a výsadbu rostlin
  3. Terénní úpravy
  4. Zakládání trávníků a jejich následnou údržbu
  5. Realizaci okrasných záhonů a jejich následnou údržbu
  6. Výsadbovou péči a standardní údržbu zeleně
  7. Sečení travnatých ploch, mulčování a provzdušňování a hnojení
  8. Hrabání listí a sbírání
  9. Likvidaci invazivních rostlin, zásahy proti chorobám a škůdcům
  10. Řezy stromů a jejich ošetření

Kontaktní formulář

Kontakty

Tel: - +420 724 619 101


E-mail - info@gardentime.cz

Nezávazná kalkulace